Sign in to follow this  
tenegabi

Cum poți deveni admin pe gg.devilstrike.ro

Recommended Posts

Lista preturi:
Owners:Pentru owneri pretul este de 10 euro pe luna! Atenție: Fără acces ftp, pentru acces ftp va trebui să am eu încredere în el.
GODS: Pretul pentru GODS este de 5 euro pe luna!
MODERATORS:Pentru Moderatori pretul incepe de la 3 euro pe luna!
Va multumesc!

Cerinte- In primul rand maturitate, inteligenta, seriozitate. A fi admin inseamna in primul rand responsabilitate. Asta va reiesi din activitatea si modul fiecaruia de a reactiona la diferitele situatii.
- Sa nu fi avut probleme cu adminii serverului, reclamatii
- Sa nu fi incalcat regulamentul: sa fi injurat, sa fi jucat cu cod, sa fi facut reclama la alte servere ...etc
- Sa ai cunostinte minime legate de serverele de counter strike - addons, pluginuri, comenzi ...etc
- Sa cunosti si sa iti asumi toate regulamentele comunitatii ( pentru jucatori, pentru admini, pentru utilizarea forumului )
- Sa tii redirecte daca este necesar.
-In caz de urgenta sa poti dona minimum 10 lei

Campuri obligatorii- Model cerere- Nick-ul folosit pe server :
- Vârsta / Localitate / Funcție :
- Steam / Non-steam :
- De când joci pe server , în ce intervale orare ( pentru cei care sunt la școală și joacă seara sau doar în week-end ) :
- De ce vrei să fii admin / De ce te-am alege pe tine ca admin / Ce îți propui să faci / schimbi :
- Experienta de admin ( minim un an ) :
- Varsta minim 14 ani (poza buletin pe privat/messenger):

* Initial toti cei care fac cerere si li se aproba vor primi cel mai slab grad de admin, ulterior avansand pe baza vechimii si a activitatii, cunostintelor.
**Cei care vor mai sus de Colonel vor trebuii sa doneze minim 5 lei pe luna
***Cei peste General 10 lei pe luna.
****Cei care fac cerere vor fi supusi unor probe ... li se va posta 3 demouri si vor fi nevoiti sa spuna in care demo este un player codat. Cei care pica proba vor fi respinsi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Devilstrike Revine cu forțe proaspete și își reînnoiește site-ul tema și forumul. 

button1.png

Social Network

Add us on social networks